# Vinnare i tävlingen!
Author: Clary

Vi grattar Kajost som vinnare i vår första tävling. Svaret är vind och vatten. Kajost, pm:a mig din adress så kommer din vinst.

Tack alla ni andra som svarat och håll ögonen öppna, snart kommer det en ny tävling ![Flört](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

![kostenloses animiertes GIF Blumen](http://www.gifart.de/gif234/blumen/00002012.gif "kostenloses animiertes GIF Blumen")

## Comment 1
Author: JMax

Grattis Kajost!!

## Comment 2
Author: [Borttaget]

Stoort grattis

## Comment 3
Author: Tuva-Lena

Wow, stort GRATTIS kajost! ![Skrattande](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 4
Author: Ina123

Grattis Kajost! ![Glad](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 5
Author: mayolica

Grattis Kajost

## Comment 6
Author: mommo

Grattiiiiisss![Glad](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 7
Author: solblomman47

GRATTIS! ![Glad](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 8
Author: FiaH

Stort GRATTIS !!!

## Comment 9
Author: [Borttaget]

Grattis till Dig!

## Comment 10
Author: Dojdan

oh va roligt, har ni tävlingar här \*väntar ivrigt på nästa\*

## Comment 11
Author: [Borttaget]

TACK:)

## Comment 12
Author: Tuva-Lena

Inte en dag för tidigt kajost! ![Skrattande](http://www.fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande") Ha ha!

## Comment 13
Author: Clary

Nej, skönt att du hörde av dig till slut och priset är på väg nu ![Flört](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 14
Author: [Borttaget]

Jag vet... haha:) Men jag har inte haft riktigt koll på sidor jag är medlem på den senaste tiden, men vad bra att ingen är sur på mig i alla fall![Flört](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 15
Author: szirius

#14 Nääädåå -surhet skapar ju "dålig feng shui" som mannen säger, hahaha![Flört](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")![Tungan ute](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

## Comment 16
Author: Tuva-Lena

#14 Jag tycker det känns bra att vara i gott sällskap då man inte har koll på allting. Bara så mänskligt kajost. ![Skrattande](http://www.fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")
