# Mina gardiner
Author: [Borttaget]

Jag är bara en amatör på att sy men jag är ändå så stolt över att jag har sytt dessa till mitt kök. Två gardiner till mina två fönster i köket!

![Oskyldig](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif "Oskyldig")![Cool](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif "Cool")

## Comment 1
Author: Tuva-Lena

Såå fina - för att vara en nybörjare - säkert att du är det verkligen? Fina blommor har du också. ![Flört](http://www.fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 2
Author: [Borttaget]

Tack Tuvan och tyget var väldigt dyrt men det var det värt ![Flört](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 3
Author: Tuva-Lena

Underbar färg till dina väggar och de mörkgöna växterna Jeremina! Va duktig du är! ![Tungan ute](http://www.fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

## Comment 4
Author: PiteCarina

Jag har aldrig haft lila gardiner, men nu när jag ser dina fina gardiner så kommer jag kanske att ha det i köket till hösten. Tror att det skulle ge köket en riktigt ombonad känsla. Nu fick jag t.o.m. tankar på att tapetsera om där och låta tapeterna gå i lila! ![Tungan ute](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

## Comment 5
Author: [Borttaget]

#4 Kul för jag hade lila tapeter i mitt flickrum ett tag då ja var 14 år ![Flört](http://fengshui.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")
